Prvi sastanak partnera u Varaždinu

Prvi transnacionalni projektni sastanak održan je od 1. do 3. prosinca 2014. u Varaždinu umjesto, kako je planirano, u rujnu. Sastanku su nazočili predstavnici iz 13 partnerskih škola: dva predstavnika iz Švedske (koordinatori projekta), tri iz Francuske, dva s Cipra i šest članova iz hrvatske škole. 1. i 3. prosinca su planirani za putovanje, a 2. prosinca za aktivnosti u skladu s planom rada.

Na početku susreta smo predstavili škole. Zatim smo razgovarali o potpisanim ugovorima i financijskim sredstvima. Ukazali smo na problem što su sva sredstva namijenjena za transnacionalne susrete i sredstva za planirane mobilnosti studenata uključeni u ugovor francuskih partnera.

Dogovoreno je da će koordinator projekta iz Švedske i partneri iz Francuske kontaktirati svog NA u vezi ovog problema. Dobili smo odgovor da prijenos sredstava između država nije moguć, te mi ćemo raspravljati o pojedinostima kako ostvariti sve ciljeve projekta na drugom transnacionalnom sastanku.

 Drugi transnacionalni sastanak održat će se od 5. do 7. svibnja u ciparskoj partnerskoj školi. 5. i 7. svibnja su planirani za putovanje, a sastanak će se održati 6. svibnja, gdje ćemo analizirati aktivnosti koje smo dogovorili na prvom transnacionalnom sastanku i dogovoriti plan rada za sljedeće period.

Informirali smo sve nastavnike u našoj školi o detaljima projekta i pozvali zainteresirane da se uključe. Javilo se 16 nastavnika, od kojih smo izabrali četiri nositelja aktivnosti, a svi drugi će biti uključeni u aktivnosti u školi.

S obzirom na činjenicu da su učenici iz partnerskih škola u dobi do 15 godina, uključili smo sve učenike prvih razreda iz naše škole u projektne aktivnosti (oko 300 studenata). Naš projekt se sastoji od 10 aktivnosti, koje smo ravnomjerno raspodijelili tijekom trajanja projekta.

 

1.jpg

1.jpg

images/projekti/galerija
10.jpg

10.jpg

images/projekti/galerija
11.jpg

11.jpg

images/projekti/galerija
12.jpg

12.jpg

images/projekti/galerija
13.jpg

13.jpg

images/projekti/galerija
14.jpg

14.jpg

images/projekti/galerija
15.jpg

15.jpg

images/projekti/galerija
17.jpg

17.jpg

images/projekti/galerija
18.jpg

18.jpg

images/projekti/galerija
19.jpg

19.jpg

images/projekti/galerija
2.jpg

2.jpg

images/projekti/galerija
20.jpg

20.jpg

images/projekti/galerija
21.jpg

21.jpg

images/projekti/galerija
22.jpg

22.jpg

images/projekti/galerija
23.jpg

23.jpg

images/projekti/galerija
24.jpg

24.jpg

images/projekti/galerija
25.jpg

25.jpg

images/projekti/galerija
3.jpg

3.jpg

images/projekti/galerija
4.jpg

4.jpg

images/projekti/galerija
5.jpg

5.jpg

images/projekti/galerija
6.jpg

6.jpg

images/projekti/galerija
7.jpg

7.jpg

images/projekti/galerija
8.jpg

8.jpg

images/projekti/galerija
9.jpg

9.jpg

images/projekti/galerija

Zadnji puta mijenjano Subota, 03 Listopad 2015 17:28

Ocijenite članak
(0 glas/a)

Bavimo se srednjoškolskim obrazovanjem, obrazovanje odraslih te pružanjem usluga u školskoj radionici, tiskari i studiju.