Drugi Festival matematike Varaždin

20.05.2016. održan je drugi Festival matematike Varaždin za učenike od 1. razreda osnovne do 4. razreda srednje škole, a na ovogodišnji Festival prijavilo se oko 1.100 učenika.

Prijavili su se i učenici naše škole: 11 ekipa( četveročlanih), 2 pojedinačna natjecatelja,osam učenika prijavilo je 3 prezentacije ,a velik posao odradili su naši volonteri.

Cijelu manifestaciju medijski je popratila ekipa Centra izvrsnosti za Hrvatski.

Najbolja ekipa Elektrostrojarske škole Varaždin - Ivan Perković, Goran Lončar, Petar Šemiga i Šime Čavala, podijelili su 3. mjesto s ekipom iz Srednje Škole Ivanec. U pojedinačnom natjecanje učenika srednjih škola prvo mjesto osvojila je Lana Par , a drugo Marin Boltižar(zajedno s učenicom 1. Gimnazije) , učenici 2.a razreda naše škole.

I u izradi prezentacija su naši učenici bili zapaženi: rad Fraktali Emanuela Nižetića i Adriana Bednareka osvojio je 3. mjesto.

Posebna pohvala našim volonterima bez kojih bi ovo bilo nemoguće odraditi. Naši volonteri bili su:

Grzelj Lucija,Lončar David, Mavrek Sebastijan, Obadić Vito, Toplek Teo, Gršić Tihana, Kovač Ida, Lacić Patrik, Milojević Nina, Negovec Gabrijela, Rojc Leticija Tea, Veseljak Ema, Žagar Vida, Đura Patrik, Kruhek Alen, Bartolić Filip, Cafuk Tomislava, Ćosić Tvrtko, Klepač Jurica, Njegovan Sebastijan, Vincek Gabrijel i Vincek Hrvoje.

Drugi Festival matematike, velika smotra znanja iz matematike , održala se u organizaciji Varaždinske županije, Županijskog stručnog vijeća učitelja matematike Varaždinske županije, Centra izvrsnosti za matematiku Varaždin i Centra znanja Lipik u Varaždinu.

Festival matematike - Slika 1

Festival matematike - Slika 1

images/vijesti/FestivalMatematikeII
Festival matematike - Slika 2

Festival matematike - Slika 2

images/vijesti/FestivalMatematikeII
Festival matematike - Slika 3

Festival matematike - Slika 3

images/vijesti/FestivalMatematikeII
Festival matematike - Slika 4

Festival matematike - Slika 4

images/vijesti/FestivalMatematikeII

Zadnji puta mijenjano Subota, 28 Svibanj 2016 18:00

Bavimo se srednjoškolskim obrazovanjem, obrazovanje odraslih te pružanjem usluga u školskoj radionici, tiskari i studiju.