Elektrostrojarska škola Varaždin podržala građansku inicijativu "Zasadi drvo, ne budi panj"

Grupa učenika drugih razreda naše škole (2.a i 2.c – DSD) u petak, 25. listopada 2019. na školskom dvorištu zasadila je dvije sadnice hrasta te se tako uključila u građansku inicijativu “Zasadi drvo, ne budi panj”.

Akciju je inicirala Varaždinka Mateja Angelina Kramar s idejom da svaka osoba sadnjom drveća može doprinijeti kvaliteti svoje životne sredine, a ujedno i zaštiti prirodu. Tako je zahvaljujući njoj i Hrvatskim šumama koje su donirale većinu sadnica te brojnim volonterima u cijeloj Hrvatskoj tijekom vikenda zasađeno stotinjak tisuća sadnica raznih vrsta.

Ovim putem želimo zahvaliti Hrvatskim šumama na doniranim sadnicama te svim učenicima koji su na bilo koji način pomogli I sudjelovali ozelenjivanja okoliša naše škole.

 

Zasadi drvo - slika 1
images/vijesti/ZasadiDrvo2019
Zasadi drvo - slika 2
images/vijesti/ZasadiDrvo2019
Zasadi drvo - slika 3
images/vijesti/ZasadiDrvo2019

Bavimo se srednjoškolskim obrazovanjem, obrazovanje odraslih te pružanjem usluga u školskoj radionici, tiskari i studiju.